Filtruj

Praca Obsluga Firmy B - Katowice

961-963 z 963 ofert pracy

Gilowice Punkt Pobrań: pielęgniarka, położna, ratownik medyczny

ŚLĄSKIE LABORATORIA ANALITYCZNEŚLĄSKIE LABORATORIA ANALITYCZNE
Gilowice

Praca w Gilowicach dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, opiekunów medycznych. Rozpocznij karierę w badaj.to , nowej marce wywodzącej się ze Śląskich Laboratoriów Analitycznych ! Jeśli nie posiadasz gotowego CV, nie ma problemu - wystarczy, że podasz nam swój numer telefonu. Prze...

26.06.202426.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcyjny

MEDROS SP. Z O.O.MEDROS SP. Z O.O.
Kobielice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prace związane z produkcją mebli metalowych. WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, ogólne, mile widziana umiejętnośc obsługi maszyn CNC możliwość przyuczenia do zawodu, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, umiejętności manualne. OFERUJEMY: dobrą płacę, uzależnio...

Sprzedawca - Magazynier

TADMAR SP. Z O.O.TADMAR SP. Z O.O.
Gliwice

Tadmar to sieć hurtowni o zasięgu ogólnopolskim. Na rynku jesteśmy obecni od ponad 30 lat. Naszą strukturę̨ tworzy dynamicznie rozwijająca się̨ sieć hurtowni branży technik grzewczych, sanitarnych i instalacyjnych. Pośród hurtowni są̨ duże placówki, posiadające ekspozycje prezentujące najnowsze t...