Filtruj

Praca Obsluga Firmy Polski - Tomaszów Lubelski

16-18 z 18 ofert pracy

Delikatesy Premium Dudek - Narol (Sklep Spożywczy)

MIROSŁAWMIROSŁAW
Narol

Delikatesy Premium Dudek (sklep spożywczy) poszukuje osoby do pracy. Wymagania i opis stanowiska: sprzedaż - obsługa klientów za pomocą kasy fiskalnej (zapewniamy szkolenie) dobra organizacja pracy przyjmowanie dostaw i wykładanie towarów dbanie o wizerunek sklepu zapewnienie standardów czysto...

28.06.202428.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

FIRMA HANDLOWA HOOPS GRAŻYNA TUCKAFIRMA HANDLOWA HOOPS GRAŻYNA TUCKA
Ulhówek

Zakres obowiązków: Organizowanie i przyjmowanie towaru, metkowanie towarów według kodów. Sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym. Przygotowywanie produktów do sprzedaży. Sprawna realizacja zamówień. Dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży. Obsługa komputera i kasy fiskalnej...

20.06.202420.06.2024

Sprzedawca Części - ROLTEX

ROLTEXROLTEX
Tyszowce

Zatrudnimy na stanowisko: Sprzedawca części Miejsce pracy: Tyszowce Zakres Obowiązków: kontakt z klientem, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów obsługa magazynu, przyjmowanie i wydawanie towarów kontrolowanie i uzupełnianie stanów magazynowych współpraca z innymi działami w firmie realizac...

10.04.202410.04.2024