Filtruj

Praca Obsluga Kas - Olkusz

211-213 z 213 ofert pracy

Kasier - Sprzedawca

LIDIALIDIA
Chruszczobród

• Obsługa klienta • Aktywna sprzedaż wedle standardów sieci • Sprawdzanie terminów przydatności produktów • Dbanie o zachowanie czystości miejsca pracy • Dbanie o prawidłową ekspozycję sprzedawanych produktów • Przygotowywanie oferty na ciepło i wypieku pieczywa • Obsługa kolektora • Wydawanie i prz...

04.10.202304.10.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Asystent sprzedaży w sklepie odzieżowym ECHO - Jaworzno

PAULINAPAULINA
Jaworzno

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU ECHO! Rekrutujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży na stanowisko Asystent sprzedaży w butiku ECHO - Jaworzno Zakres obowiązków: • Aktywna sprzedaż i obsługa klienta, • Obsługa kasy fiskalnej i systemu sprzedażowego, • Dbanie o wygląd butiku i właściwą ekspozycję kolekcji, W...

18.08.202318.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Dąbrowa Górnicza

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0636 s