Filtruj

Praca Obsluga Klienta - Wykroty

91-93 z 93 ofert pracy

Pracownik Sklepu Zgorzelec ul Poniatowskiego

DELIKATESY CENTRUM SP. Z O.O.DELIKATESY CENTRUM SP. Z O.O.
Zgorzelec

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Oferujemy najwyższy poziom usług i wyjątkową jakość asortymentu, który idzie w parze z tradycyjnymi wartościami. Mamy już ponad 1500 sklepów i stale rośniemy! A to...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KELNER/ KA

SCAN II ZBIGNIEW SADOWSKISCAN II ZBIGNIEW SADOWSKI
Krzewie Wielkie

Zakres obowiązków: obsługa klienta, sprzątanie sali, praca wg stanowiska Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wykształcenie - średnie zaw...

Recepcjonistka SPA kosmetolog

MAGDALENAMAGDALENA
Zgorzelec

La Bru Day Spa poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistka- Zgorzelec. Szukamy osób z bardzo dobrą dyspozycyjnością do pracy na cały etat, również w soboty. \t•\tpraca na cały etat lub część etatu \u2028 \t•\tsalon czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10-18 (10-20)\u2028 \t•\tzmianowy cza...

17.05.202417.05.2024
od 4300 zł