Filtruj

Praca Obsluga Photoshopa - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

Grafik komputerowy

CALIPSOCALIPSO
Olsztyn

Firma Calipso właściciel marki Calidus oraz oficjalny dystrybutor marki Thermacell w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowiskoGraphic Designer.Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:- Opracowywanie kampanii reklamowych łączących różne obszary designu (film, animacj...

25.03.202425.03.2024

SPECJALISTA DS. ECOMMERCE ALLEGRO WORDPRESS

BRONY MICHAŁ PARDABRONY MICHAŁ PARDA
Olsztyn

Zakres obowiązków: Poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. e-commerce Allegro & WooCommerce, która będzie odpowiedzialna za efektywne wystawianie produktów na platformie Allegro oraz w sklepach internetowych opartych na WooCommerce. Wymagania: doświadczeniem w obszarze e-commerc...

20.03.202420.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Grafik komputerowy / Grafik 3D / Tworzenie modeli - Blender

POKAR KAROL POŁUCHAPOKAR KAROL POŁUCHA
Olsztyn

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży e-commerce, poszukującą kreatywnego i zaangażowanego grafika do dołączenia do naszego zespołu. Jeśli masz pasję do projektowania i chcesz mieć realny wpływ na wizerunek naszego sklepu internetowego, to ta oferta jest dla Ciebie! O bowiązki: Proje...

14.03.202414.03.2024