Filtruj

Praca Obsluga Polski B C - Bielsko-Biała

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
766-767 z 767 ofert pracy

Kasjer sprzedawca umowa o prace lub zlecenie sklep GAMA Juszczyna

MAREKMAREK
Juszczyna

Przyjmę do sklepu Gama w Juszczynie na stanowisko kasjer sprzedawca zakres obowiązków: -obsługa klienta -obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego -przyjowanie, wykładanie i dbanie o właściwą ekspozycję towarów -dbanie o czystość na stanowisku pracy i w sklepie praca od poniedziałku do so...

16.05.202416.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony- obiekt handlowy - Oświęcim

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Oświęcim

Zakres obowiązków: Praca w sklepie w galerii handlowej Ochrona linii kas, monitoring Ochrona powierzonego mienia Wymagania: Znajomość obsługi komputera Niekaralność Dyspozycyjność Komunikatywność Sumienność i zaangażowanie Oferujemy: Zatrudnienie na umowę zlecenie Wynagrodzenie: 27,70 zł...