Filtruj

Praca Obsluga Polski B C - Kraków

61-63 z 63 ofert pracy

Zdobądź swoje pierwsze doświadczenie na produkcji! Zarabiaj do 5000 zł/brutto

Krzeszowice

Zadania: Przygotowanie komponentów do produkcji Odważanie i mieszanie składników niezbędnych do produkcji Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych niezbędnych w procesie produkcji Dbanie o porządek na stanowisku pracy Bieżąca współpraca z działem magazynu Wymagania: Aktualna książeczka sanepidowska, ...

05.02.202405.02.2024

Tenczynek

Praca ogrodnik, pielęgnacja i wycinka drzew

KAMILKAMIL
Niepołomice

Poszukujemy pracownika do pracy w zakresie ogrodnictwa, oraz przy pielęgnacji i wycince drzew. Wymagania: Punktualność i dyspozycyjność Wysoka sprawność fizyczna Dokładność Chęć do pracy w terenie Zaangażowanie Zakres prac: Asystowanie przy pracach na wysokości, podawanie narzędzi, opuszczan...

27.10.202327.10.2023
od 30 zł