Filtruj

Praca Obsluga Polski B C - Zagórze

181-183 z 183 ofert pracy

MAGAZYNIER (O)

GRUPA STEINHOF SP. Z O.O.GRUPA STEINHOF SP. Z O.O.
Tarnów

Zakres obowiązków: magazynier Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych kat. II WJO, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00. Wynagrodzenie 4...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (O)

ZENIT SP. Z O.O.ZENIT SP. Z O.O.
Tarnów

Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych Klientów realizacja przyjętych celów i planów reprezentowanie firmy u Klientów utrzymywanie kontaktów z pozyskanymi i dotychczasowymi klientami budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - ...

Praca Zakliczyn Kebab U Pajdy

ERNEST LECHOWSKIERNEST LECHOWSKI
Zakliczyn

Poszukujemy pracowników do cięcia mięsa i robienia kebabów w branży gastronomicznej- Kebab u Pajdy na ulicy Krakowskiej 7 w Zakliczynie. Zatrudniamy osoby z doświadczeniem jak i bez. Wszystkiego nauczymy :D Do Twoich obowiązków w pracy należeć będą : - przygotowywanie pozycji zawartych w naszym m...

od 28 zł