Filtruj

Praca Obsluga Polski - Święciechowa

166-168 z 168 ofert pracy

ASYSTENT/KA BIURA RACHUNKOWEGO

FINANCE 4 MORE SP. Z O.O.FINANCE 4 MORE SP. Z O.O.
Kościan

Zakres obowiązków: odbieranie telefonów, kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami, przekazywanie wiadomości pracownikom kancelarii, zarządzanie obiegiem korespondencji, dokumentów, rejestr umów, wystawianie faktur oraz innych dokumentów, przygotowywanie dokumentacji, załatwianie bieżących s...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Doradca d /s obsługi klienta w Loombard Kościan

EWAEWA
Kościan

Firma Loombard działa w branży handlowej oraz usług finansowych od ponad 25 lat. Klientowi detalicznemu oferuje możliwość pozyskania gotówki poprzez skup przedmiotów należących do Niego. Jest to największa sieć tego typu placówek w Polsce i jedna z największych w Europie. W związku z intensywnym ...

od 4700 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KASJER - SPRZEDAWCA / PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA NA STACJI PALIW

AUTO-TANK EUGENIUSZ LECIEJEWSKIAUTO-TANK EUGENIUSZ LECIEJEWSKI
Kościan

Zakres obowiązków: obsługa klienta przy kasie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna...