Filtruj

Praca Obsluga Wozka Widlowego - Czyżowice

121-122 z 122 ofert pracy

Cromodora Wheels - produkcja felg Ostrava Mosnov!

ALEKSANDRAALEKSANDRA
Jastrzębie-Zdrój

Włoski producent felg aluminiowych oferuje wolne stanowiska pracy w swojej fabryce w miejscowości Mošnov. Dobry zakład, dobre zarobki i przyjazny kolektyw! Cenisz sobie niezależność i chciałbyś dojeżdżać we własnym zakresie? To idealna oferta dla Ciebie +48*******16! Jeśli masz doświadczenie jako la...

01.10.202301.10.2023
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Obsługi Klienta w Wypożyczalni Sprzętu Budowlanego

KILOUTOU POLSKA SP. Z O.O.KILOUTOU POLSKA SP. Z O.O.
Żory

Twój zakres obowiązków: Analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie wynajmu maszyn i sprzętu budowlanego oraz sprzedaż akcesoriów Wystawianie umów i faktur, obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych oraz prowadzenie podstawowej dokumentacji. biurowo magazynowej Wydawanie, przyjmowanie ...

04.07.202404.07.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0368 s