Filtruj

Praca Obsluga Wozka Widlowego - Łuków

16-18 z 18 ofert pracy

Zatrudnimy magazyniera

DR GERARDDR GERARD
Radzyń Podlaski

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników. Firma zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. W związku z rozbudową linii produkcyjnych poszukujemy kandydatów n...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK MYJNI

PSI SPÓŁDZIELCZY PRODUCENT SPRĘŻYNPSI SPÓŁDZIELCZY PRODUCENT SPRĘŻYN
Siedlce

Zakres obowiązków: Konserwacja sprężyn, znakowanie, mycie detali, utrzymanie ładu i porządku. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - obsługa komputera (znajomość programu MS-Office) mile widziane osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, mile widziane uprawni...

21.05.202421.05.2024

Praca magazyniera

PATRYK MARCINIAKPATRYK MARCINIAK
Siedlce

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Labor-24 szuka kandydata na stanowisko Magazyniera. Lokalizacja: Siedlce Twój zakres obowiązków Wykładanie towaru na magazynie zgodnie z ustaloną lokalizacją Przygotowywanie zamówień do wysyłki Wykonywanie inwentaryzacji i kontrola ilościowa towaru Obsługa wó...

20.05.202420.05.2024
od 27 zł