Filtruj

Praca Obsluga Wozka Widlowego - Tychy

46-48 z 48 ofert pracy

Pracownik Produkcji – operator wózka widłowego

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Będzin

Zadania: sprawdzanie zgodności produktu ze specyfikacją praca przy produkcji chemii budowlanej obsługa maszyn i wózka widłowego Wymagania: uprawnienia na wózek widłowy UDT umiejętności manualne sumienność i dobra organizacja pracy chęci do nauki i zaangażowanie w pracę mile widziane doświadczenie w ...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Magazynier - kierowca wózka widłowego

POLSKIE MŁYNY S. A.POLSKIE MŁYNY S. A.
Będzin

ZADANIA: Obsługa magazynu, odpowiedzialność za załadunki i rozładunki towaru na podstawie odpowiednich dokumentów. Kontrola rodzaju i jakości towarów oraz terminów przydatności do spożycia. Nadzór nad prawidłowością i zgodnością stanów magazynowych. Nadzór nad zgodnością ilości w dostawie. Przygotow...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Specjalista ds. Automatyki

MOSTOSTAL ZABRZE S. A.MOSTOSTAL ZABRZE S. A.
Zabrze

wykształcenia minimum średniego (mechatronika, elektryka, elektronika, automatyka, robotyka lub pokrewne), doświadczenia na podobnym stanowisku pracy, umiejętności czytania i analizowania schematów elektrycznych, praktycznej znajomości systemów CNC oraz sterowników PLC, znajomości zagadnień z zakres...