Filtruj

Praca Obsluga Wypalarki

Wynagrodzenie
Obsluga Wypalarki - inne oferty pracy
1-2 z 2 ofert pracy

Operator wypalarki plazmowej

nowa oferta
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Kielce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wypalanie detali obsługa suwnicy opieka nad powierzonych sprzętem podstawowa kontrola jakościowa wykonywanych detali precyzyjne wykonywanie czynności WYMAGANIA: uprawnienia na suwnice sumienność, dokładność umiejętność pracy w zespole. OFERUJEMY: umowę o pracę tymczasową na pełny ...

20.04.202420.04.2024

Operator wypalarki plazmowej* Umowa o pracę* Bezpośrednie zatrudnienie

nowa oferta
B8 RECRUITMENT SP. Z O.O.B8 RECRUITMENT SP. Z O.O.
Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa wypalarki plazmowej, dbając o jej prawidłowe działanie i przygotowanie do pracy. Wiercenie na wiertarce kolumnowej i magnesowej. Oczyszczanie krawędzi detali po procesie wypalania plazmowego. Ustawienie parametrów zgodnie z wymaganiami produkcji oraz standardami jakości. R...