Filtruj

Praca Obsluga Zlecen C - Koronowo

376-377 z 377 ofert pracy

Pizzeria Piratto zatrudni pracowników obsługi klienta, kelnerki.

MANAGERMANAGER
Bydgoszcz

Cześć, pizzomaniaku! W Pizzerii Piratto, gdzie sery topią się z miłością do ciasta, a sosy flirtują z oliwkami, szukamy nowego członka do naszej drużyny - Obsługa Klienta! Jeśli jesteś uśmiechnięty jak nasze flagowe pizze, punktualny jak najlepszy dostawca w godzinach szczytu i zawsze gotowy do ak...

14.06.202314.06.2023
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kelnerów/Kelnerki zatrudnimy do Restauracji Dzikowisko ul. Fredry 1a

ANNAANNA
Bydgoszcz

Opis stanowiska: Obsługa gości w restauracji zgodnie z standardami firmy : Przygotowywanie stołów Sprzątanie sali, dbanie o estetykę wnętrza Współpraca z zespołem kelnerskim oraz kuchennym w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi Wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera/keln...

13.06.202313.06.2023
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1150 s