Filtruj

Praca Obsluga Zlecen C - Lubelskie Opole

31-33 z 33 ofert pracy

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ

DELIKATESY DANTELLO ANNA WÓJCIKDELIKATESY DANTELLO ANNA WÓJCIK
Prawiedniki

Zakres obowiązków: - obsługa klienta - obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego - wykładanie towaru - sprawdzanie dat ważności towaru - dbanie o porządek na terenie sklepu Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

17.05.202417.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Rejestratorka medyczna/praca na pół etatu

JULIA ZABORJULIA ZABOR
Świdnik

Poszukujemy osoby na stanowisko rejestratorka medyczna w gabinecie stomatologicznym. Opis stanowiska: •rejestracja medyczna pacjentów, umawianie, potwierdzanie wizyt •telefoniczna i mailowa obsługa pacjenta •odpowiedzialność za dokumentację medyczną •obsługa pacjenta w trakcie oczekiwania na wiz...

13.05.202413.05.2024
od 27 zł

Operator maszyn (produkcja kosmetyków)

4MASS S. A.4MASS S. A.
Świdnik

Operator maszyn (produkcja kosmetyków) Twój zakres obowiązków Obsługa maszyn do produkcji kosmetyków oraz dalszych procesów konfekcyjnych; Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem produkcyjnym; Kontrolowanie jakości produkowanego produktu; Rozliczanie wykonanej produkcji; Wypełnianie dokumen...