Filtruj

Praca Obsluga Zurawi

106-108 z 108 ofert pracy

OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO

TABOR DĘBICA SP. Z O.O.TABOR DĘBICA SP. Z O.O.
Dębica

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac podnoszenia i przemieszczania ładunków za pomocą żurawia samojezdnego wewnątrz zakładu. Obsługa i ustawianie żurawia samojezdnego do pracy. Wykonywanie obsługi technicznej codziennej, okresowej i transportowej żurawia jezdniowego. Wymagania: wykształcenie - zasad...

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik operatora maszyn

PRACAPRACA
Bełżyce

Zakres zadań: · odbiór wypałek z pod wycinarki laserowej w celu kompletacji i pakowania , · odbiór elementów po gięciu z pod prasy krawędziowej w celu kompletacji i pakowania, · pomoc przy rozładunku i załadunku blach oraz detali z lasera, · w razie potrzeby pomoc podczas gięcia wraz z operator...

monter/spawacz konstrukcji z doświadczeniem metoda TIG 141

SPAW-MET SP. Z O.O.SPAW-MET SP. Z O.O.
Przeworsk

Stanowisko: monter/spawacz konstrukcji z doświadczeniem metoda TIG 141 Miejsce pracy: Spaw-Met Sp. Z o.o. Przeworsk, ul. Łąkowa 5 Praca: dwuzmianowa 6-14/14-22 Główne zadania i obowiązki: • udział w procesie produkcji zespołów spawanych ze stali nierdzewnej i/lub aluminium • czytanie dokumentac...

11.04.202411.04.2024