Filtruj

Praca Obsluga - Ostrowiec Świętokrzyski

226-228 z 228 ofert pracy

SPRZEDAWCA CZĘŚCI MOTORYZACYJNYCH

AUTOMIX S. C.AUTOMIX S. C.
Starachowice

Zakres obowiązków: obsługa klientów, przyjmowanie towaru, sprzedaż części i akcesoriów motoryzacyjnych, rozkładanie towaru w sklepie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe dobra znajomość branży motoryzacyjnej (części i akcesoria motoryzacyjne); mile widziane doświadczenie + praktyka...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Obsługa Toalet na Plaży Łagów

RECEPCJA LAKE PARKRECEPCJA LAKE PARK
Łagów

Poszukujemy osoby do obsługi toalet na plaży Umowa zlecenia na okres sezonu letniego...

od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Monter - praca z darmowym transportem

PERSONNEL SERVICE POLSKA SP. Z O.O.PERSONNEL SERVICE POLSKA SP. Z O.O.
Łagów

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 17160 Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów. Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży Motoryzacyjnej, która poszukuje Kandydatów na ...