Filtruj

Praca Obsluga - Sońsk

316-318 z 318 ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

OPTICAL FIBERS SP. Z O.O.OPTICAL FIBERS SP. Z O.O.
Płońsk

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Orange Polska. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Reprezentant Handlowy.Zakres obowiązków:Planowanie i odbywanie wizyt handlowych ;Prowadzenie rozmów sprzedażowych;Realizacja wyznaczonych celów;Oczekiwania:Dobra organizacja pracy;Komunikatywność;Znajomość...

15.05.202415.05.2024

Praca z charakterem

GORZELNIAGORZELNIA
Prusinowice

Obowiązki: Obsługa linii produkcyjnej. Kontrola jakości produktu. Prace porządkowe. Obsługa maszyn produkcyjnych. Przygotowanie surowców/materiałów do produkcji. Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Prace pomocnicze przy produkcji. Przestrzeganie zasad BHP. Wymagania: Gotowość do pracy w...

14.05.202414.05.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Stolarz meblowy/pracownik produkcji

WIKTORIAWIKTORIA
Siennica

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko stolarza i pracownika produkcji. Stanowisko - Stolarz meblowy Na stanowisku stolarza wykonywanie mebli zgodnie z projektem lub rysunkiem technicznym i ogólne prace stolarskie. Nasze wymagania: Umiejętność obsługi maszyn, pracy z narzędziami ręcznymi i...

od 35 zł