Filtruj

Praca Obslugi Klienta A - Braniewo

31-33 z 33 ofert pracy

Doradca Klienta- Wilczęta i okolice

PROVIDENT POLSKA S. A.PROVIDENT POLSKA S. A.
Wilczęta

Mamy silną markę i ponad 25-letnie doświadczenie na Polskim rynku, dlatego możemy oferować Klientom wiele rozwiązań takich jak: · pożyczki, karty kredytowe, abonamenty medyczne, ubezpieczenia, kursy językowe oraz usługi i urządzenia telekomunikacyjne. Szeroki wachlarz produktów zwiększa możliwośc...

16.08.202416.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACA DODATKOWA / Zdalna obsługa klienta

MARIKA-REKRUTACJAONLINEMARIKA-REKRUTACJAONLINE
Krynica Morska

Chciałbyś/chciałabyś zarabiać szybko i konkretnie? Chcialbys/chciałabyś pracować zdalnie z każdego miejsca na Ziemi i mieć dużo wolnego czasu? DOBRZE TRAFIŁEŚ/AŚ! W związku z dynamicznym rozwojem Naszego zespołu, poszukujemy ambitnych i zdecydowanych osób do współpracy. CO OFERUJEMY : * Umowa ...

07.08.202407.08.2024
od 4300 zł

SPRZEDAWCA, OBSŁUGA SKLEPU

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP

Zakres obowiązków: Praca w jednym z Polo Marketów w : Krynica Morska, , Stegna, Sztutowo, Władysławowo, Hel, Jastrzębia Góra, Łeba. - obsługa klientów na kasie fiskalnej, - wsparcie sklepu w wykładaniu towaru na półkach sklepowych, - prace magazynowe, - drobne prace pomocnicze, - prace porządkowe na...

21.05.202421.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0766 s