Filtruj

Praca Obslugi Klienta A - Uniejów

166-168 z 168 ofert pracy

Ozorków - Produkcja Detali Miedzianych - Bez doświadczenia

MATEUSZ PUSTELNIKMATEUSZ PUSTELNIK
Łęczyca

HSS WORK (nr. certyfikatu 22915), dla swojego klienta - producenta detali z miedzi, poszukuje kandydata na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI . Lokalizacja • Ozorków ul. Łęczycka Zadania: •Obsługa maszyn •Kontrola produkcji przewodów elektrycznych i podzespołów do transformatorów •Proste prace por...

15.12.202315.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca od zaraz - Ozorków - Produkcja Detali Miedzianych

Łęczyca

HSS WORK (nr. certyfikatu 22915), dla swojego klienta - producenta detali z miedzi, poszukuje kandydata na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI . Lokalizacja • Ozorków ul. Łęczycka Zadania: •Obsługa maszyn i urządzeń pomiarowych - takich jak suwmiarka •Kontrola produkcji przewodów elektrycznych i pod...

Praca w punkcie gastronomicznym Bafra Kebab Turek

MARCELINAMARCELINA
Turek

Opis stanowiska: Praca w punkcie gastronomicznym Bafra Kebab w miejscowości Turek Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy. Wystarczą chęci do nauki i pracy! Praca polega na przygotowywaniu produktów z oferty sprzedażowej, obsłudze klienta i kaso-terminala oraz utrzymanie punktu w czy...

08.12.202308.12.2023
od 1500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0760 s