Filtruj

Praca Obslugi - Kołaczków

301-303 z 303 ofert pracy

Zatrudnię Panią do sklepu odzieżowego w CIECHANOWIE

KIEROWNIKKIEROWNIK
Ciechanów

Witam, Sklep Tania Odzież zatrudni Panie do sklepu z odzieżą używaną Do obowiązku należeć będzie : -obsługa kasy fiskalnej, terminal -rozliczanie i zamykanie dnia sprzedażowego -dbanie o porządek na części sprzedażowej -prowadzenie social-media Stawka 18 zł godzina netto Oczekujemy : -otwa...

06.09.202306.09.2023
od 21 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Firma PS MEBLE zatrudni stolarza z doświadczeniem lub bez

PS MEBLEPS MEBLE
Ciechanów

Zakres obowiązków: 1. Montaż mebli u klienta 2. Obsługa maszyn stolarskich 3. Składanie szafek Oczekiwania: 1. Dyspozycyjność , odpowiedzialność 2. Prawo Jazdy kat. B CV proszę składać osobiście pod adresem Ciechanów ul. Płońska 148 lub telefonicznie 60*******64...

03.08.202303.08.2023
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Asystent projektanta branży konstrukcyjnej

RAFAŁ BILIŃSKIRAFAŁ BILIŃSKI
Ciechanów

Biuro projektowe Bili-Bud szuka kandydata na stanowisko asystent projektanta branży konstrukcyjnej. Wymagana obsługa: AutoCad, Revit . Projektowanie ogólnobudowlane, konstrukcyjne i architektoniczne. Projektujemy i prowadzimy inwestycje kompleksowo. Możliwość poznania całego procesu inwestycyjn...

29.06.202329.06.2023