Filtruj

Praca Ochrona B - Włoszczowa

16-18 z 18 ofert pracy

Operator prasy mimośrodowej

EURO-PLASTEURO-PLAST
Moskorzew

Firma poszukuje pracowników ( mężczyzn ) na stanowisko operatora prasy.Wymagania- Gotowość do pracy od zaraz.Oferujemy- Pracę w stabilnej firmie - Konkurencyjne wynagrodzenie 4000-4500 zł brutto Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ...

02.09.202402.09.2024

Pracownik Marketu – obsługa działu z wędlinami

FALLWORK ODDZIAŁ REGIONALNY WARSZAWAFALLWORK ODDZIAŁ REGIONALNY WARSZAWA
Krasocin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Obsługa klientów na dziale z produktami świeżymi • Krojenie, wydawanie asortymentu, ważenie • Dbanie o standardy ustawienia i estetykę ekspozycji • Czynności porządkowe zlecone przez kierownika WYMAGANIA: • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych • Dyspozycyjność...

20.06.202420.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik biurowy / Asystent sprzedaży AGROMAR

AGROMARAGROMAR
Goleniowy

Firma AGROMAR zatrudni pracownika na stanowisko: pracownik biurowy Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny Opis stanowiska pracy: bieżąca obsługa klientów firmy realizacja zamówień poprzez telefonicznych kontakt z klientem przygotowywanie i weryfikacja dokumentów handlowych przygotowyw...

24.04.202424.04.2024