Filtruj

Praca Ochrona Srodowiska - Lubin

16-18 z 18 ofert pracy

Pracownik Magazynu - Kompletacja Towaru (praca wieczorna i nocna)-Lidl

LIDL POLSKALIDL POLSKA
Legnickie Pole

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć! W związku ze stałym wzrostem liczby sklepów obsługiwanych przez nasze centra dystrybucji poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Pracownik Magazynu - Kompletacja Towaru (praca wieczorna i nocna) Miejsce p...

13.05.202413.05.2024
od 5650 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. pobierania próbek | BEZ DOŚWIADCZENIA

ARCHE CONSULTINGARCHE CONSULTING
Legnica

Obowiązki:• prowadzenie samochodu służbowego, • kontakt z klientem w celu możliwości przeprowadzenia badania (woda, gleba), • wykonanie prostych analiz na miejscu, • współpraca z zespołem; przekazywanie pobranych materiałów do laboratorium, współpraca z logistykiem itp.Wymagania:• prawo jazdy kat. B...

02.04.202402.04.2024

Praca dla operatora wózka widłowego/produkcja

TAE HWA POLAND SP. Z O.O.TAE HWA POLAND SP. Z O.O.
Chojnów

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI: · transport wewnętrzny towarów za pomocą wózków widłowych, · rozmieszczanie towarów na stanowiska · przygotowanie towarów do produkcji oraz wysyłki · załadunek i rozładunek towarów · zapewnienie optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej · dbanie o prawidłowy obie...

20.03.202420.03.2024