Filtruj

Praca Ocieplanie - Tarnowskie Góry

31-32 z 32 ofert pracy

Brygadzista/Pracownik budowlany/Kafelkarz

BAXBUD SEBASTIAN BACIŃSKIBAXBUD SEBASTIAN BACIŃSKI
Bytom

Prężnie rozwijającą się firmą budowlana szuka pracowników. Poszukujemy osób z doświadczeniem, fachowców.Praca polega na wykonywaniu prac ogólnobudowlanych takich jak remonty-wykończeniówka czy ocieplenia. Oferujemy: -Stałą pracę -umowę o pracę -dobre warunki pracy -wysokie wynagrodzenie Wymag...

19.01.202419.01.2024
od 25 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Regionalny przedstawiciel handlowy - branża OZE

LESZEK RATZKOLESZEK RATZKO
Katowice

Twój zakres obowiązków: Aktywna sprzedaż instalacji OZE, Termomodernizacji oraz dotacji, np. Czyste Powietrze Samodzielne pozyskiwanie Klientów Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych Dbanie o pozytywne relacje z Klientami i wizerunek firmy Nasze wymagania: Dążenie do realizacji założony...

13.06.202313.06.2023
od 4000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0319 s