Filtruj

Praca Oferto - Leśniewo

796-798 z 798 ofert pracy

Pracownik serwisu sprzątającego

MAGDALENA LATOSZEKMAGDALENA LATOSZEK
Jastarnia

Opis oferty pracy: Praca w Jastarnia/Jastrzębia Góra nad morzem Praca od zaraz na stałe / cały rok! lub sezonowa Wynagrodzenie: -W zależności od doświadczenia i posiadanych umiejętności Pensja 3500 netto plus premia ZAPEWNIAMY ZAKWATEROWANIE!!! Sprzątanie apartamentów, części wspólnych (basen, k...

06.08.202306.08.2023

Praca Zdalna - Telefoniczna Sprzedaż Bank Millennium

BANK MILLENNIUM S. A.BANK MILLENNIUM S. A.
Gdynia

Obowiązki: Kontakt telefoniczny wyłącznie z naszymi Klientami – przedstawienie oferty i wsparcie w procesiezakupu Pomoc w zakresie produktów i usług bankowych Budowanie długotrwałych relacji z Klientem Wymagania: Wykształcenie minimum średnie (matura nie jest wymagana) Stałe łącze internetowe (bez l...

17.07.202317.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Saturn | Trener/ Trenerka | Szperk

KAROLINAKAROLINA
Kosakowo

ZAMIEŃ PASJĘ W PRACĘ I RÓB W ŻYCIU TO, CO KOCHASZ! W relacjach z innymi ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie, a sport to Twoja pasja? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Dołącz do naszego energicznego zespołu i poczuj niezwykłą atmosferę panującą w klubach fitness! :) SIEĆ: Saturn LOKALIZACJA: ...

10.07.202310.07.2023