Filtruj

Praca One Plus - Łapy

106-108 z 108 ofert pracy

Kurier DPD - doręczanie przesyłek na stałej trasie w Białymstoku

ŁUKASZŁUKASZ
Białystok

Zatrudnię uczciwą osobę na stanowisko kurier - firma kurierska DPD, praca u przewoźnika. Praca zaczyna się codziennie o godzinie 7 w magazynie dpd przy ul. Welurowej. Rozwożenie przesyłek autem dostawczym typu citroen jumper L2H2 (prawo jazdy kat B) Rozwożenie przesyłek po stałej trasie, codzienn...

15.09.202315.09.2023
od 3500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Przedstawiciel handlowy branża jubilerska

JUBILER S.C.JUBILER S.C.
Białystok

Zakres obowiązków : sprzedaż biżuterii złotej pozyskiwanie nowych klientów utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi klientami planowanie czasu pracy wyjazdy służbowe na terenie całej Polski prowadzenie raportów sprzedażowych pakowanie/wysyłka paczek Wymagania : mężczyzna w wieku 27-40l...

23.08.202323.08.2023
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy kierowcę c+E z doświadczeniem

Białystok

Witam, zatrudnię kierowcę CE tak jak w tytule z doświadczeniem . Kierowca dostaje swój zestaw tj. ciągnik siodłowy plus naczepa ( ruchoma podłoga ). Wymagam dyspozycyjności, doświadczenia oraz chęci do pracy. Praca na terenie województwau podlaskiego . Codziennie jesteś w domu ;) Więcej inf. pod te...

07.08.202307.08.2023
od 6000 zł