Filtruj

Praca Operacje - Siedlce

16-18 z 18 ofert pracy

Pracownik produkcji ślusarz

MBP SIEDLCE 3 MAJAMBP SIEDLCE 3 MAJA
Sokołów Podlaski

obsługa maszyn i narzędzi do obróbki stali. prasy mimośrodowe i hydrauliczne, wiertarki, piły taśmowe i tarczowe. Prace wykończeniowe po operacji cynkowania. montaż i pakowanie konstrukcji stalowych....

17.03.202417.03.2024

Spawacz konstrukcji stalowych Stalfa

STALFA SP. Z O.O.STALFA SP. Z O.O.

OPIS Zakres obowiązków: składanie elementów do operacji spawania ( sczepianie), spawanie met. MAG 135 kontrola wyrobu zgodnie z dokumentacja techniczną prace wykończeniowe po operacji spawania Wymagania : wykształcenie min. zawodowe umiejętność spawania ( mile widziany certyfikat i książka s...

23.10.202323.10.2023
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. logistyki magazynowej (umowa na czas określony)

STADLER ŚRODA SP. Z O.O.STADLER ŚRODA SP. Z O.O.
Ujrzanów

Stadler Środa Sp. z o.o. to polska spółka należąca do Grupy Stadler, wiodącego dostawcy systemowych rozwiązań w dziedzinie pojazdów szynowych dostosowanych do potrzeb odbiorców. Zakład mieszczący sie w Środzie Wielkopolskie specjalizuje się w konstruowaniu i lakierowaniu stalowych pudeł do produkcj...

07.06.202307.06.2023