Filtruj

Praca Operator Koparki Kolowej - Suwałki

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR KOPARKI KOŁOWEJ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Suwałki

Numer oferty: StPr/24/0265Obowiązki:Obsługa koparki kołowej, 20 ton.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BZawód:Operator koparki (wymagany staż - lata: 5)Wymagania pożądane:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:Uprawnienia do obsługi koparki kołowej, ...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

JANTRANS TRANSPORT CIĘŻAROWY ROBOTY ZIEMNE GRZEGORZ JANKOWSKIJANTRANS TRANSPORT CIĘŻAROWY ROBOTY ZIEMNE GRZEGORZ JANKOWSKI
Suwałki

Zakres obowiązków: Obsługa koparki kołowej, 20 ton. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Operator koparki uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Uprawnienia do obsługi koparki kołowej, klasa III....

Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię operatora koparki-kołowej

BOGMAR ROBOTY ZIEMNE, TRANSPORT I HANDEL BOGUSŁAW MARTYNKOBOGMAR ROBOTY ZIEMNE, TRANSPORT I HANDEL BOGUSŁAW MARTYNKO
Suwałki

Poszukuje operatora Koparki kołowej Szukam osoby z doświadczeniem, dodatkowy plus doświadczenie pracy na systemie. Praca przy budowie dróg. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Tel: 50*****71 Kontakt wyłącznie telefoniczny....

27.03.202427.03.2024