Filtruj

Praca Operator Lasera Cnc - Mysłowice

16-18 z 18 ofert pracy

OPERATOR CNC LASER

DEMARKO S. A.DEMARKO S. A.
Świętochłowice

Zakres obowiązków: obsługa wycinarki laserowej (TRUMPF 3030 lub 5060), obsługa wózka widłowego dotyczy załadunku i rozładunku blach, współpraca z działem technologicznym, obsługa systemu SAP Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Monter urządzeń laserowych umiejętność - ob...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator lasera CNC

RIMSA PLUS SP. Z O.O.RIMSA PLUS SP. Z O.O.
Piekary Śląskie

Operator lasera CNCOpis stanowiska:- obsługa i kontrola pracy maszyny, - kontrola wykonanych detali zgodnie z rysunkiem technicznym (wymiarowa i jakościowa), - podstawowa konserwacja maszyny i przyrządów zgodnie z instrukcją obsługi, - obsługa komputera.Nasze oczekiwania:- znajomość rysunku technicz...

04.04.202404.04.2024

Operator lasera CNC - również do przyuczenia

KRZYSZTOF PAKUŁAKRZYSZTOF PAKUŁA

Operator lasera CNC Opis stanowiska: - obsługa i kontrola pracy maszyny, - kontrola wykonanych detali zgodnie z rysunkiem technicznym (wymiarowa i jakościowa), - podstawowa konserwacja maszyny i przyrządów zgodnie z instrukcją obsługi, - obsługa komputera. Nasze oczekiwania: - znajomość rysun...

03.04.202403.04.2024