Filtruj

Praca Operator Linii Produkcyjnej - Pabianice

46-48 z 48 ofert pracy

Operator maszyn - możliwość przyuczenia

MAYER POLSKA SP. Z O.O.MAYER POLSKA SP. Z O.O.
Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków: •\tnadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego, •\tustawianie, przezbrajanie maszyn, •\tusuwanie drobnych usterek, awarii, regularny przegląd maszyn i urządzeń, •\tkontrola parametrów jakościowych, •\trealizacja planów produkcyjnych, •\tutrzymanie maszyn w ...

14.11.202314.11.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier z UDT - Łódź

SQS HOLDING S. A.SQS HOLDING S. A.
Łódź

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Operator Wózka Widłowego/ Magazynier Miejsce pracy: Łódź Wymagania : Pierwsze doświadczenie jako wózkowy Uprawnienia UDT - warunek konieczny Zakres obowiązków: Załadunek oraz rozładunek produkowanych e...

02.10.202302.10.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Technik utrzymania ruchu/Elektromechanik 2 zmiany Umowa o pracę

REKRUTACJAREKRUTACJA
Gadki

Poszukiwane osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku: Technik utrzymania ruchu/Elektromechanik Miejsce pracy: Gądki koło Poznania (wymagany własny, niezależny dojazd) Zadania: Przeprowadzanie prewencyjnych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń Usuwanie usterek maszyn i urządzeń,...

20.06.202320.06.2023
od 8000 zł