Filtruj

Praca Operator Maszyn I Urzadzen - Opolskie

61-62 z 62 ofert pracy

FREZER-OFPR/24/0306

INTOP SP. Z O.O.INTOP SP. Z O.O.
Rychtal

Zakres obowiązków: przygotowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP i PPOŻ; dobór narzędzi i parametrów skrawania, uruchamianie maszyny zgodnie z przyjętą technologią produkcji; mocowanie narzędzie, przyrządów i uchwytów na maszynach konwencjonalnych; mocowanie obrabianego przedmiotu na obrab...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ORAZ MAS KOSMETYCZNYCH

ADEX COSMETICS&PHARMA SP. Z O.O.ADEX COSMETICS&PHARMA SP. Z O.O.
Nowa Wieś

Zakres obowiązków: Obsługa i utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji, prowadzenie dokumentacji zgodnej z wymaganiami firmy, raportowanie z przebiegu operacji do przełożonych, stałe monitorowanie procesu produkcji zgodnie z obowiązującymi standardami, po wdrożeniu samodzieln...

27.05.202427.05.2024