Filtruj

Praca Operator Maszyn Montaz - Kozieł

16-18 z 18 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI-OPERATOR MASZYN

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Olesno

Zakres obowiązków: obsługa maszyn na hali produkcyjnej, kontrola jakości Wymagania: -zdolności manualnych -gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym -zaangażowania w podejmowane obowiązki...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

operator opryskiwacza polowego, maszyn rolniczych

ARNOLDARNOLD
Chudoba

Podejmę współpracę / Zatrudnię osobę na stanowisko operator opryskiwacza polowego obsługa opryskiwacza samojezdnego obsługa maszyn rolniczych Szukam osób, które: angażują się w wykonywane zadania, dbają o powierzony sprzęt, są uczciwe, rzetelne, pracowite. Więcej informacji pod numerem telef...

28.04.202428.04.2024

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH

Olesno

Zakres obowiązków: Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, przepisami BHP i p.p.o.ż, regulaminem pracy, przygotowanie surowców folii do produkcji tworzyw sztucznych (regramulatu), nadzorowanie przebiegu prac maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, ocena jakości wyrobów z tworzyw sztuczny...

26.04.202426.04.2024