Filtruj

Praca Operator Maszyn Montaz - Września

16-18 z 18 ofert pracy

OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH

STRYCHROL SP. Z O.O.STRYCHROL SP. Z O.O.
Strychowo

Zakres obowiązków: Dobre wykonywanie pracy, dbałość o powierzony sprzęt rolniczy. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

01.03.202401.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcji/ operator maszyn

TELDAWTELDAW
Środa Wielkopolska

Pracownik produkcji/ operator maszyn Zakres obowiązków: wykonywanie czynności na podstawie otrzymywanej dokumentacji oraz konkretnych wytycznych, obsługa maszyn osłoniętych, odbiór z maszyny, pakowanie, układanie, sortowanie wyrobu , kontrola jakości, obsługa wózka typu paleciak Stawka: 4600 – ...

22.02.202422.02.2024
od 4600 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator maszyn do obróbki drewna/stolarz/pracownik fizyczny

ZETBEERZETBEER
Orzeszkowo

Wymagania: obsługa maszyn do obróbki drewna praca na produkcji umiejętność współpracy w zespole rzetelność, solidarność Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę, dużą samodzielność w organizacji pracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV Prosimy o umieszczenie w dokument...

12.05.202312.05.2023
od 4300 zł