Filtruj

Praca Operator Maszyn Montaz - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

Robotnik drogowy - operator maszyn drogowych

ANNAANNA
Zamość

Zatrudnimy pracowników na stanowiska: robotnik drogowy operator spycharki operator równiarki operator koparki operator ładowarki Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem (adekwatnym do posiadanych umiejętności}. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu....

21.03.202421.03.2024
od 25 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Wytwórni Mas Bitumicznych

BUDIMEXBUDIMEX
Zamość

BudimexSA Największa spółka ilider w branży budowlanejw Polsce od 1968 r. Wiarygodny i stabilny pracodawca. Zespół zaangażowanych ludzi, którzy z pasją realizują swoje zadania. Wejdź nawww.budimex.pli dowiedz się więcej Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator Wytwórni Mas Bitu...

05.02.202405.02.2024

OPERATOR MASZYN

JOBON SP. Z O.O.JOBON SP. Z O.O.
Zwierzyniec

Zakres obowiązków: - obsługa maszyn sterowanych komputerowo (CNC) oraz obsługa maszyn manulana (np. frezarki, pazurkarki), - kontrola jakości wykonanych elementów, - dbanie o poprawne działanie maszyn, - podstawowa konserwacja maszyn i przyrządów zgodnie z instrukcją obsługi Wymagania: wykształceni...

07.03.202407.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0349 s