Filtruj

Praca Operator Maszyn Produkcyjnych C - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

Operator Maszyn – Niemcy

KLAVER SP. Z O.O.KLAVER SP. Z O.O.
Nowy Sącz

Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - niemiecką umowę o pracę - możliwość podjęcia stałej współpracy - opiekę polskich koordynatorów - pracę w systemie zmianowym Wymagania: - znajomość języka niemieckiego (minimum A2)- prawo jazdy i własny samochód - zaangażowanie i motywacja do pracy Aktualnie re...

12.04.202412.04.2024

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA

LAMINTEX SP. Z O.O.LAMINTEX SP. Z O.O.
Nowy Sącz

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i budowlanej, działający na rynku międzynarodowym, poszukuje do pracy na stanowisko: OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA OP/24 Obowiązki Obsługa maszyn do obróbki drewna – piła, frezarka, okleiniarka, czopiarka, prasa Sprawdz...

Technik utrzymania ruchu

OSMOSM
Nowy Sącz

Zakres obowiązków: · Naprawy bieżących usterek elektrycznych i energetycznych na hali produkcyjnej · Wykonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń na hali produkcyjnej · Skuteczne usuwanie awarii i usterek elektromechanicznych. · Wdrażanie działań usprawniających, które mają na celu prewencję pr...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0675 s