Filtruj

Praca Operator Maszyn Zbrojarskich - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

operator maszyn zbrojarskich

nowa oferta
ADAMADAM
Katowice

Obsługa maszyn do produkcji zbrojeń budowlanych Obsługa suwnicy załadunki rozładunki Praca 2 zmianowa...

17.04.202417.04.2024
od 3500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn zbrojarskich

TOMASZTOMASZ
Gliwice

Wymagania obsługa maszyn zbrojarskich uprawnienia na suwnicę (mile widziane) rekrutujemy osoby na maszyny Schnell i MEP (giętarki/tnące) Zajmujemy się prefabrykacją zbrojenia budowlanego, pracujemy na maszynach marki Schnell i MEP w tym biglarki, maszyny tnące, giętarki. Bierzemy pod uwagę osob...

29.03.202429.03.2024
od 30 zł

Operator maszyn zbrojarskich Niemcy różne miasta

FORTUSFORTUS
Bytom

Opis stanowiska: Cięcie, gięcie, mierzenie, prostowanie prętów stali Warunki zatrudnienia:- Polska umowa o pracę- Składki odprowadzane do ZUS- Stawka początkowa 10€ netto (dla osoby bez doświadczenia), ustala kierownik w kolejnej rozmowie (dla osób z doświadczeniem)- Darmowe zakwaterowanie- Dojazd z...

20.03.202420.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0364 s