Filtruj

Praca Operator Obslugi - Biała Podlaska

16-18 z 18 ofert pracy

Programista CNC ZA GRANICA MAZAK

ATN SERVICE APSATN SERVICE APS
Międzyrzec Podlaski

ATN Service ApS jest wiodącą agencją pracy zlokalizowaną w Brande w Danii. Prowadzimy rekrutację dla wielu duńskich firm działających w sektorze stalowym. Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonych pracowników do dłuższej lub stałej współpracy na terenie Danii. Jesteś doświadc...

28.04.202428.04.2024

OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH

F.H.T.U. KRZYCH-TRANS KRZYSZTOF PRANSZKEF.H.T.U. KRZYCH-TRANS KRZYSZTOF PRANSZKE
Grabowiec

Zakres obowiązków: Obsługa koparki, koparko-ładowarki, ładowarki. Praca na terenie powiatu wejherowskiego. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat B - mile widziane doświadczenie - uprawnienia na ładowarkę, koparkę lub koparko-ładowarkę....

29.02.202429.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator koparki lub spycharki

MICHAŁMICHAŁ
Łukowisko

Firma Totalbud Inwestycje zatrudni operatorów koparek i spycharek. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 18 oraz co drugą sobotę od 6 do 14. Praca w województwie mazowieckim oraz ościennych. Wymagania: Uprawnienia do obsługi koparki lub spycharki. Doświadczenie w pracy na oferow...

30.10.202330.10.2023
od 7000 zł