Filtruj

Praca Operator Obslugi - Krosno

16-18 z 18 ofert pracy

Operator linii produkcyjnej

nowa oferta
MANPOWERGROUP SP. Z O.O.MANPOWERGROUP SP. Z O.O.
Jasło

Zadania: Obsługa linii produkcyjnej lub maszyny nalinii produkcyjnej Kontrola pomiaru produktu zgodnie z obwiązującymi normami Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym/4brygadowym (zmiany:06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00) Motywacja do nauki i zdobywania nowego doświadczenia w śro...

27.05.202427.05.2024

OPERATOR CNC

SPLAST SP. Z O.O.SPLAST SP. Z O.O.
Jedlicze

W związku z dynamicznym rozwojem, firma SPLAST poszukuje kandydata na stanowisko: OPERATOR CNC Obowiązki Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie, Pomiar i ustawianie narzędzi oraz półfabrykatu do obróbki, Nadzór nad procesem obróbki, monitorowanie stanu maszyny, Kontrola wykonywanych operacji zgo...

25.05.202425.05.2024

Operator wózka widłowego WJO II ( wysokiego składowania)

AGATAAGATA
Jasionka

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: Operatora wózka widłowego WJO 2 ( wysokiego składowania) Profil kandydata: Uprawnienia UDT - warunek konieczny ! TAK Doświadczenie w pracy na magazynie ( ok 3 lat) Dobra organizacja pracy Gotowość do pracy 2-zmianowej ( 6-14 ; 14-22) Zadania: Obsługa ...

20.05.202420.05.2024
od 29 zł