Filtruj

Praca Operator Podnosnika - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Operator Wózków Widłowych

Łódź

 Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferujemy usługę pracy tymczasowej, rekrutacji stałych oraz outsourcing we wszystkich sektorach. Adecco Poland Sp.zo.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na s...

11.04.202411.04.2024

Lider Magazynu Buforowego Wysokie Wynagrodzenie Umowa o prace OD ZARAZ

HORIZONJOBSHORIZONJOBS
Łódź

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U PRACODAWCY BEZ POŚREDNIKÓW! Lokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska 45a/ Łódź ul. Chocianowicka Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są! A jeśli nie, to poznasz nowych! Zapewnimy ...

Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER

PHU ŁACISZ MATEUSZ ŁACISZPHU ŁACISZ MATEUSZ ŁACISZ
Łódź

Zakres obowiązków: załadunek - rozładunek transportów przygotowywanie zamówień do wysyłki dostawy towaru do klienta Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem ...

08.04.202408.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0294 s