Filtruj

Praca Operator Produkcji - Ochmanów

151-153 z 153 ofert pracy

Pracownika Produkcji, Tokarz CNC, Operator maszyn CNC, Szlifierz CNC

FREZWID-OUTLETFREZWID-OUTLET
Skawina

Prace na stanowiskach: 1) Pracownika produkcji 2) Tokarz CNC 3) Operatora szlifierek numerycznych CNC (Walter , Anca) 4) Operator maszyn CNC Nasze wymagania Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne Znajomość rysunku technicznego Mile widziane osoby z min. półrocznym doświadczeniem na to...

02.08.202302.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcji okien drzwi rolet w Bochni

KAROLKAROL
Bochnia

Jak to u nas wygląda? Dbamy wyrozumiałość oraz indywidualne i przyjazne podejście do każdego. Na początku osoba ma czas na zapoznanie się ze stanowiskiem pracy i jego obowiązkami. Dla kandydata zostaje przydzielona osoba, która pomaga mu wdrożyć się w nowe środowisko pracy. Następnie pracownik dzi...

27.07.202327.07.2023

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Kraków

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

17.07.202317.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0748 s