Filtruj

Praca Operator Produkcji - Tychy

166-168 z 168 ofert pracy

Operator maszyn produkcyjnych - EUROSNACK S.A.

MAGDALENA WISTELMAGDALENA WISTEL
Będzin

Jeśli chcesz pracować w renomowanej i znanej firmie, która dba o swoich pracowników ipomaga im w rozwoju zawodowym to dołącz do nas. Czekamy na ciebie! Eurosnack S.A.– producent biszkoptów i słonych przekąsek w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko: OPERATOR MAS...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik nowej linii produkcyjnej / bezpłatny transport

POWERJOBSPOWERJOBS
Bytom

Chcesz pracować w firmie, która znalazła się na czwartym (a pierwszym na Śląsku) miejscu listy Forbesa „Poland's Best Employers 2021 wśród firm z branży automotive?Operator nowej linii produkcyjnej w japońskiej firmie NGK CeramicsLokalizacja: Dąbrowa Górnicza (Tucznawa) - zapewniamy dojazd z Bytomia...

MŁODSZY OPERATOR PRODUKCJI

ADECCO POLAND SP. Z O.O.ADECCO POLAND SP. Z O.O.
Chrzanów

Zakres obowiązków: - obsługa maszyn i urządzeń - kontrola jakości - dbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - ZDOLNOŚCI MANUALNE [Umiejętność 1] : DOBRY WZROK...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0472 s