Filtruj

Praca Operator Produkcji - Wejherowo

31-33 z 33 ofert pracy

POMOCNIK OPERATORA MASZYNY DO PRODUKCJI ŻELEK

SO-POT ORGANICS SP. Z O.O.SO-POT ORGANICS SP. Z O.O.
Gdynia

Zakres obowiązków: Obsługa i nadzór nad maszynami produkcyjnymi wytwarzającymi różnego rodzaju żelki. Monitorowanie procesu produkcyjnego, dbanie o jakość wyrobów oraz reagowanie na ewentualne problemy techniczne. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16, możliwość pracy na pół etatu. Wyma...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wózka widłowego

WORK IN GROUP SP. Z O.O.WORK IN GROUP SP. Z O.O.
Gdynia

Operator wózka widłowego ( 3 osoby ) - praca wózkiem widłowym na produkcji przewożenie palet i produktów. Uprawnienia na wózek widłowy. Praca 3 zmianowa 4800 zł brutto plus 15 % premii ( 5520 zł brutto ) plus 300 zł pieniadze na karte do wydania na obiady i w sklepie razem 5820 zł brutto praca. Oper...

26.04.202426.04.2024

Operator produkcji

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Żukowo

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Dla naszego Klienta prowadzimy obecnie rekrutację na sta...

24.04.202424.04.2024