Filtruj

Praca Operator Produkcyjny - Słupca

16-18 z 18 ofert pracy

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH)

SCHNELLECKE POLSKA SP. Z O.O.SCHNELLECKE POLSKA SP. Z O.O.
Białężyce

Zakres obowiązków: -prace na magazynie, -rozładunek/załadunek aut ciężarowych, -rozlokowanie towaru na magazynie, -dostarczanie częśći do linii produkcyjnej, -obsługa wózka widłowego, -obsługa wózka ciągnącego Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych p...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Białężyce

-prace na magazynie, -rozładunek/załadunek aut ciężarowych, -rozlokowanie towaru na magazynie, -dostarczanie częśći do linii produkcyjnej, -obsługa wózka widłowego, -obsługa wózka ciągnącego...

Operator Produkcji- UMOWA O PRACĘ + TRANSPORT

SUMEO AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJSUMEO AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ
Września

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego klienta na terenie Robakowa: OPERATORA MASZYN- PRACA NA CAŁY ETAT Oferujemy: Wynagrodzenie: 29 zł/h brutto Praca na 3 zmiany Darmowy dojazd do/z pracy (trzy przystanki we Wrześni oraz jeden w Nekli) Lub dopłata za dojazd we własnym zakresie Umo...

06.03.202406.03.2024
od 4872 zł