Filtruj

Praca Operator Rynku - Gliwice

271-273 z 273 ofert pracy

Konsultant Mobilnego Punktu Obsługo Klienta - Katowice

VECTRA S. A.VECTRA S. A.
Katowice

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję wbranży. Rynek telekomunikacyjny, wktórym działa zmienia się dynamiczni...

19.09.202319.09.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Magazynier Knurów

AIB S. A.AIB S. A.
Knurów

Twój zakres obowiązków: realizacja procesu przyjęć magazynowych oraz wysyłek towaru do klienta (załadunek - rozładunek towaru) składowanie surowców w dedykowanych miejscach kontrola ilościowa przyjmowanych i wydawanych towarów zabezpieczenie towarów składowanych w obszarach magazynowych przed zn...

12.09.202312.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator (pracownik produkcji)

E.K.E.K.
Żory

Firma ELPLAST EUROPE Sp. z o.o. jest wiodącym producentem zamknięć strunowych na rynku światowym. Dostarczamy nasze zamknięcia EL-ZIP(R) Press to Close Zippers do ponad 1000 klientów, w ponad 60 krajach na 6 kontynentach. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Operator (pracownik produkcji) Co zy...

25.08.202325.08.2023