Filtruj

Praca Operator Samochodowego - Gliwice

31-32 z 32 ofert pracy

Operator wózka widłowego z UDT

ENGINEERING SERVICE POLANDENGINEERING SERVICE POLAND
Żory

Poszukujemy do naszego zespołu operatora wózka widłowego z aktualnymi uprawnieniami UDT.Miejsce pracy w zakładzie w Żorach z branży Automotive.Wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku. Twoje Obowiązki:Załadunki i rozładunki samochodów wózkiem widłowymDbanie o gospodarkę magazynową i utrzym...

07.06.202407.06.2024

OPERATOR WIERTNICY HORYZONTALNEJ,KIEROWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-MONTAŻOWE BEM MACIEJ ŚCIBICHPRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-MONTAŻOWE BEM MACIEJ ŚCIBICH
Czeladź

Zakres obowiązków: Obsługa wiertnicy horyzontalnej Wermeer (przewierty sterowane), kierowca samochodu ciężarowego, prace pomocnicze przy robotach elektroenergetycznych. Umowa o pracę na okres próbny -1 miesiąc Godziny pracy: 06:00 - 14:00...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0344 s