Filtruj

Praca Operator Stanowisk - Łęg

571-573 z 573 ofert pracy

Praca Godzikowice! Magazynierzy i operatorzy wózka widłowego

NEGOTRUST SP. Z O.O.NEGOTRUST SP. Z O.O.
Godzikowice

W związku z prężnie rozwijającą się firmą, poszukujemy osób na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Wymagane uprawnienia UDT Ukończone 18 lat rzetelność i dokładność Oferujemy: Umowę o pracę agencyjną Wynagrodzeni zasadnicze 4750 zł brutto + Premia do 400 zł Praca w systemie 3 zmianowym DO...

04.08.202304.08.2023
od 4750 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator ładowarki

TOMASZTOMASZ
Wrocław

Opis Firma Godel Beton Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko Operator ładowarki Miejsce pracy: Wrocław Główne obowiązki: obsługa ładowarki, codzienne prace na terenie wytwórni betonu. Wymagania: mile widziane posiadanie uprawnień operatora ładowarki, gotowość do pracy w systemie zmia...

01.08.202301.08.2023
od 5000 zł

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Wrocław

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0503 s