Praca Operator Techniczny Maszyn Produkcyjnych - Strzelce Opolskie

16-17 z 17 ofert pracy

OPERATOR MASZYN

BITO TECHNIKA MAGAZYNOWA SP. Z O.O.BITO TECHNIKA MAGAZYNOWA SP. Z O.O.
Zimna Wódka

Zakres obowiązków: Praca w środowisku produkcyjnym, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, odczytywanie rysunków technicznych, dbałość o realizacje zadań o charakterze produkcyjnym. Wymagania: wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe uprawnienie - Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego p...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn CNC, Operator maszyn, Praca Eko-Okna, Benefity

EKO-OKNA S. A.EKO-OKNA S. A.
Kędzierzyn-Koźle

Oferujemy: Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia Atrakcyjne wynagrodzenie Premie miesięczne i świąteczne Ubezpieczenie grupowe Pakiet prywatnej opieki medycznej Pracowniczy program emerytalny Dofinansowanie do karty MultiSport Stołówkę pracowniczą Benefity dla rodziców - wyprawka dl...

05.10.202305.10.2023
od 5082 zł