Filtruj

Praca Operator Urzadzen - Gliwice

31-32 z 32 ofert pracy

Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych

POLSCY INŻYNIEROWIE RAFAŁ JANOWSKIPOLSCY INŻYNIEROWIE RAFAŁ JANOWSKI
Katowice

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta obrabiarek CNC, do działu obrabiarek laserowych, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych Obowiązki Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw serwisowych obrabiarek ...

26.04.202426.04.2024

Operator produkcji

MANPOWERGROUP SP. Z O.O.MANPOWERGROUP SP. Z O.O.
Siemianowice Śląskie

Zadania: Obsługa maszyn i urządzeń Zachowanie czystości obszaru produkcyjnego Wymagania: 3-5 lat doświadczenia w branży produkcyjnej (preferowane automotive) Preferowane wykształcenie techniczne Mile widziane podstawy j. angielskiego Oferta: Umowa o pracę bezpośrednio u Klienta Atrakcyjne wynagrodze...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0599 s