Filtruj

Praca Operator Wozka Jezdniowego - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukujemy Instruktora Kursów Specjalistycznych

KADRYKADRY
Bydgoszcz

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń Opis stanowiska : *prowadzenie Kursów (zajęcia teoretyczne i praktyczne) z zakresu obsługi: * wózków jezdniowych * żurawi samojezdnych i wieżowych * HDS * suwnic * podestów ruchomych *współpraca z Sekretariatem *prowadzenie dokumentacji szkoleniowo – edukacy...

31.01.202431.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER-OPERATOR WÓZKA PODNOŚNIKOWEGO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Szubin-Wieś

Numer oferty: StPr/24/0291Obowiązki:mile widziane doświadczenie i umiejętność czytania rysunku technicznego, jedna zmiana 6-14Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych p...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

CONSTMAC MAGDALENA MACHOWSKACONSTMAC MAGDALENA MACHOWSKA
Szubin-Wieś

Zakres obowiązków: mile widziane doświadczenie i umiejętność czytania rysunku technicznego, jedna zmiana 6-14 Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe zawód - Magazynier uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnos...

04.04.202404.04.2024