Filtruj

Praca Operator Wozka Widlowego - Gniezno

16-18 z 18 ofert pracy

Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Września

Obowiązki: załadunek i rozładunek towarów, lokacja produktów w przestrzeni magazynowej, dowożenie produktów na linie produkcyjne. Wymagania: uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT , brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym. Oferujemy: prac...

05.02.202405.02.2024

Nekla i okolice - Operator wózka widłowego

MARTYNAMARTYNA
Nekla

RICOR Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy globalnego producenta części metalowych, który dostarcza innowacyjne rozwiązania dla klientów w sektorze automotive na całym świecie. RICOR™ jest uznaną marką w zakresie tłoczenia i montażu elementów nadwozi i podwozi samochodowych. W związku z dynamicz...

15.01.202415.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

pracownik magazynu- UDT- Września

AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ EMS SP. Z O.O.AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ EMS SP. Z O.O.
Września

Agencja Pracy Tymczasowej dla swojego Klienta: magazynu części samochodowych poszukuje osób do czynności pomocniczych na magazynie. Miejsce pracy: BIAŁĘŻYCE Umowa Zlecenie Wynagrodzenie: - Operator UDT 29,40 zł brutto/h + premia do 400 zł brutto Istnieje możliwość odbycia szkolenia płatnego p...

12.10.202312.10.2023
od 28 zł